• |
ide | kryesore

Chrissy Teigen rikthehet në Twitter pas një pauze të shkurtër

-Instant, Paparazzi, Slider

Chrissy Teigen është kthyer në Twitter pas një pauze të shkurtër.


Modelja, 35 vjeçare, bëri rikthimin të premten dhe pranoi se ndihej ‘e tmerrshme’ të ishte larg fansave. Llogaria e saj aktualisht ka mbi 13.7 milionë ndjekës.


“Rezulton se ndihet e tmerrshme të heshtësh veten dhe gjithashtu të humbasësh 2000 miq në të njëjtën kohë”, ka thënë ajo. “Unë zgjedh të marr të keqen me të mirën”, shtoi Teigen. Ajo u largua nga Twitter në fund të muajit mars me arsyen se po i servon vetëm gjëra negative.

Chrissy është e njohur në platformë për postimet qesharake, mbështetjet që bën e po ashtu edhe për mesazhet që përçon.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu