• |
ide | kryesore

Ngacmim seksual dhe përndjekje, arrestohen dy persona në Tiranë

-Instant, Lajme, Të fundit

Dy persona janë arrestuar në 24 orët e fundit në Tiranë, nën akuzën e përndjekjes dhe ngacmimit seksual. Një prej personave të arrestuar dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit P. B., 35 vjeç, ( i cili dyshohet se vuan nga çrregullime të shëndetit mendor) pasi në Ali Dem, ka ngacmuar seksualisht një 46- vjeçare.


“Po ashtu, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit E. M., 33 vjeç, i cili ka përndjekur në menyrë të vazhdueshme një shtetase 19-vjeçare, duke i shkaktuar gjëndje ankthi dhe frike”, njofton Policia e Tiranës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu