• |
ide | kryesore

Rama tregon fantazitë në pubertet për Mimi Kodhelin: Ishte super kinge me flokë të gjata!

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama gjatë aktivitetit që zhvilloi me gra dhe vajza në Tiranë, ka folur edhe për njohjen e hershme me ish-ministren Mimi Kodheli të cilën në fakt e ka vendosur në një vend jo fitues (nr.21), në listën për kandidatë deputetësh në kryeqytet.


Me këtë rast Rama tregoi se ishte i vogël, kur Mimi shkonte tek shtëpia e tyre bashkë me prindërit e saj dhe e përshkroi atë si një vajzë kinge, e cila i ngjallte fantazi, kurse ai çfarë nuk bënte që ti binte në sy.


“Me Mimin kishim një lidhje të largët në kohë të largët për shkak të prindërve dhe unë isha i vogël kur prindërit e Mimit vinin për vizitë bashkë me Mimin.

Ajo ishte një super kinge me flokë të gjatë, nga ato lloj kingesh që kur futet në jetën e një pubertari krijojnë fantazira.

Ne kishim një fushë basketbolli poshtë pallatit dhe Mimi vinte, unë dilja poshtë dhe gjuaja për të treguar sa i zoti isha për të bërë kosha.

Por deri këtu, asgjë më tepër. Më pas u takuam pas shumë vitesh dhe Mimi punonte në sektorin bankar. Ajo erdhi të punonte me ne më pas. S’po jua tregoj pjesën tjetër të historisë sepse tani e dini” – tha Rama.

22 Comments

 1. E paska strategji fushate promovimin e pan-erotizmit te tij. E filloi ne Shkoder me burrat po e vazhdon ne Tirane me pothuajse-grate. Te shikojme ku perfundon, por po i afrohemi pedofilise.

 2. Ky eshte komplet hajvan. Se c’ i duket vetja. Shtrire ne krevat eshte si fantazem. Ka shfrytezuar pushtetin per cdo gje. Turp i madh . Le te beje furce me ato laviret qe i lepihen
  Burre bq shemtire.

 3. E pasjka pas fiksim qe ne rini prandaj dhe i dha poste drejtuese. Kushedi sa here i paska ra me dore ke bunkeri per Mriken shoku Ramazon

 4. Mimi Kodheli mos eshte ajo te cilen Rama e therriste kur mbaronte letra higjenike ne banjot e bashkise? Jo per gje, por na cmendi shatbi i saj elektoral me e-maile ku na fton te njihemi me “zonjen e hekurt” te politikes shqiptare. Zonje e hekurt qe ve letrat higjenike ne banjo!!!!! Hahaha… E madhe kjo

  1. KY TIPI SE KA PROBLEM SEPSE U MERRE ERE SEPSE PER PUNE SKA QENE KUR KA QENI I RI PRA E DIME TE GJITHA CFARE KA THEN PER DJALIN………….

 5. Traumat e adoleshences po reflektohen sot ne gjendjen tende psiqike. Te pakten mos shfrysh sot fantaxite e tua te rinise me Enverin ndaj ketij populli

 6. Kujton ato vite kur i bente duart cop per mimin dhe hiqet sikur sja ka bo ate pune kur e mori ne bashki.Ky eshte edhe koqe edhe gomar, pasi ja ka bo ate pune tani ja nxjerr horrlleqet ne mixhilis duke i thene do bejm pak shaka me te q…r,po mos u merzit se tani nuk je me ajo e para,hajde Palikar hajde kesaj i thone pi …i me q….het dhe nderi sme dihet duke me vu te nr. 21 ,humor erotik zgjedhor

 7. Pjesen tjeter te historise e gjeni tek Pornhub Premium. Beni abonimin vjetor ju lutem se ka shume seri dhe jo vetem me Mimin qe eshte bere si Lisa Ann po edhe me Elisa Khalifen, Ogerta Texas, Olta Rhoades, Megi Aytyresa e sa e sa pornopolitikane te tjera. Per 1 euro ne dite mund ta shtrydhni rrocken me historite e komandantit

 8. Perfundimisht ky eshte psikopat. Por me psikopater jane ata qe hapin dhembet me kete idiot dhe i japin voten.
  Del robi plak dhe i thote miletit ne mexhelis qe e kam pasur Mimin fiksim qe ne adoleshence dhe e mora ne pune ne Bashki dhe … (vazhdimin e dini vete.:)))))
  Po vl, keto parti orgjie jane, Rilidje me, gjithe duke shkerdhyer grate njeri tjetrit.

  Robt mu ne pidh jo edi rames, por atyre qe e votojne kete skizofren.

  1. Tani qe e degjova edhe kete me iku oreksi per te pare porno imagjino sikur te tregoje edhe me spiropalin .olta xhaxhken .me gruan ministrit te energjitikes bledi Quinn .apo manastirliun apo me gjyshen e fundit qe e ka kandidaten numer 1 ne Tirane atehe nuk do jù shkonte media fare per sex

 9. Kjo nuk ja ngref as plakut….. imagjinoje cfare pritshmerishe ka Ridhjerja ……. muhabet kurvash, ceshtje nderi…….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu