• |
ide | kryesore

Basha mbyll turin me 9 ndalesa, nga Saranda në Tropojë

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka shkuar sot në 9 qytete nga Saranda në Tropojë.


Basha është pritur me ovacione dhe duartrokitje në Tropojë, edhe pse në qytet kishte nisur shiu. Demokratët kishin dalë ta prisnin në hotelin ku ishte akomoduar, duke e shoqëruar deri në hollin kryesor.


8 Comments

 1. Ndryshimi do te vije se s’ben. Problemi eshte me cfare kostoje`. A do pranoje kjo kulsheder te largohet

  me vote apo do perserise skenaret e dosjes 184 dhe 339. Nuk ka diskutim se ato skenare nuk do pranohen

  dhe pasojat do ti vuaje gjithe populli duke perfshire edhe patronaxhistet.

 2. Nuk eshte ndryshim,eshte riciklim,eshte kthim mbrapa ne katrahure,prandaj do fitoje Rama qe te ecim perpara e jo te riciklojme plehrat,prandaj votojme nr.12!!!

 3. Kete thoshin komunistet ne 90 kur e fshini bythen me gure for at te erreta duan te na kethejen mbrapa
  Ropt ne byth o byth kuqer

 4. Te heqim Ramen dhe te sjelim Lulin me Monen me Meten, se ky eshte ndryshimi.
  U mbors mali e polli nje mi, i thone kesaj.
  Riciklo prape familjen Meta.
  E tmerrshme!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu