• |
ide | kryesore

Aksidenti në Bulqizë/ Ndërron jetë 10-vjeçarja, në gjendje të rëndë komshia e saj

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ka ndërruar jetë vajza 10-vjeçare, Bertina Cami e cila u godit nga një automjet bashkë me komshien e saj, Shqipe Shyti në Bulqizë pasditen e kësaj të diele.


Raportohet se gruaja e aksidentuar është në luftë me jetën. Ajo është transportuar në Tiranë me helikopter për mjekim të specializuar. ©LAPSI.al


1 Comment

  1. U prehte ne paqe engjelli i vogel.

    Zoti qofte me te dhe familjen e saj.

    Shpresoj qe Zoti te shpetoj edhe gruan qe ndodhet ne rrezik per jeten.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu