• |
ide | kryesore

David Beckham uron Victoria-n për ditëlindje: Je gruaja më e mirë

Arkiva

David Beckham së fundmi ka uruar bashkëshorten e tij Victoria-n për ditëlindje.


Përmes rrjetit social,Instagram ,Beckham ka publikuar një foto të tyre teksa ndodhen në plazh.“Urime ditëlindjen mama.Ne të duam shumë dhe ti meriton ditën më të mirë. Për mamanë dhe gruan më të mirë urime ditëlindjen e 47-të”,ka shkruar futbollisti poshtë fotos.Cifti u fotografua së bashku me fëmijët e tyreduke festuar me Kim Kardashian në Miami një natë para ditëlindjes.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *