• |
ide | kryesore

Konflikt pranë zyrave të LSI-së në Sauk, plagosen dy persona

-Instant, Lajme, Të fundit

Një konflikt për motive të dobëta ka ndodhur mes disa të rinjve mbrëmjen e djeshme në afërsi të Zyrave të LSI-së në Sauk. Si pasojë e konfliktit kanë mbetur të plagosur me thikë shtetasit Roland dhe Oltjan Doka. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka sekuestruar kamerat e sigurisë në zonë, nga ku është evidentuar se autorët janë larguar me dy automjete të ndryshme.
Grupi hetimor dhe policia po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e agresorëve.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu