• |
ide | kryesore

Makina përplas nënën me fëmijën në Bulqizë, të dy në gjendje të rëndë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Bulqizë, ku një nënë dhe një fëmijë janë përplasur nga një automjet.


Mësohet se gruaja dhe fëmija janë në gjendje të rëndë.


Ata priten të transportohen me helikopter drejt kryeqytetit për të marrë trajtim mjekësor më të specializuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu