• |
ide | kryesore

Ndërron jetë reperi Black Rob

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi Black Rob ka ndërruar  jetë në moshën 51 vjeçare.


Lajmi u konfirmua nga ish- shoku i tij i grupit, Mark Curry, përmes një video në rrjetin e tij social ,Instagram.“Rob vdiq rreth një orë më parë.Nuk e di nga të filloj, por ju falënderoj të gjithëve për donacionet”,u shpreh Mark në video. Ai gjithashtu tregoi se kishte bërë javën e kaluar një apel të GoFundMe për të ndihmuar Ross ‘të gjente një shtëpi, të paguante për ndihmë mjekësore dhe stabilitet gjatë këtyre kohërave’.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu