• |
ide | kryesore

VIDEO/ Aksident i rëndë në Mamurras, përplasen 4 makina

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në Mamurras.


Nga burime në vendin e ngjarjes thanë se në aksident janë përfshirë 4 automjete.


Në vendin e ngjarjes ndodhen 2 autoambulanca dhe makina policie.

Nuk ka ende informacion nëse ka persona të lënduar.

Lajm në përditësim…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu