• |
ide | kryesore

Zbulohet arsyeja e ndarjes së JLO nga Alex Rodriguez

-Instant, Paparazzi, Slider

Para pak ditësh Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez zbuluan se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Përmes një deklarate për ‘Today”,dyshja u shpreh se   janë më mirë miq.“Ne e kemi kuptuar që jemi më të mirë si miq dhe presim të mbetemi të tillë. Ne do të vazhdojmë të punojmë së bashku dhe të mbështesim njëri-tjetrin në bizneset dhe projektet tona të përbashkëta. Ne urojmë më të mirën për njëri-tjetrin dhe fëmijët e njëri-tjetrit. Për respekt të tyre, i vetmi koment tjetër që kemi për të thënë është faleminderit për të gjithë ata që kanë dërguar fjalë të mira dhe mbështetje”. Edhe pse ish cifti nuk zbuloi më shumë rreth arsyeve që cuan në ndarjen e tyre, një burim i afërt me këngëtaren ka rrëfyer gjithcka për ‘E!News’.Burimi tregoi se JLo prej kohësh nuk ishte e lumtur në atë lidhje dhe se tani është shumë “në paqe” me veten.”Tani që besimi i saj është thyer, s’ka më kthim pas. Ndihet mirë për këtë vendim që mori sepse e di që A-Rod do të vazhdojë të jetë pjesë e jetës së saj, thjesht në një formë tjetër” Gjithashtu burimi u shpreh se ajo nuk ka asnjë plan për të komunikuar me Rodriguez ndërsa ky i fundit ka ende shpresa për t’ju rikthyer lidhjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu