• |
ide | kryesore

Alex Rodriguez fotografohet për herë të parë pas ndarjes me JLO

-Instant, Paparazzi, Slider

Pak ditë më parë Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez konfirmuan për fansat ndarjen e tyre.

Nëpërmjet një deklarate për “Today”, dyshja rrëfeu t se nuk do të jenë më bashkë, por do të vazhdojnë të mbeten miq të mirë të njëri-tjetrit, sepse funksionojnë më mirë kështu. Ndërkohë që së fundmi Alex Rodriguez është fotografuar për herë të parë duke udhëtuar me avionin e tij privat pas deklaratës.Sipas mediave , Rodriguez i është përkushtuar punës dhe ka ende shpresa  se do të pajtohet me Jennifer.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu