• |
ide | kryesore

Del VIDEO e plagosjes në PD-në e Kavajës/ Autori ikën i qetë, i lënduari mbahet nga krahët

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ky është momenti i parë pak çaste pas ngjarjes në zyrën elektorale të PD në Kavajë.


Siç shihet nga pamjet, 27-vjeçari i plagosur Bledar Okshtuni rënkon pas plumbit të marrë në këmbë dhe mbahet për krahu nga miqtë.


Nga ana tjetër autori Ndriçim Jonuzi largohet me makinën e tij i pa shqetësuar.

7 Comments

 1. Shume rende per demokracine shqiptare.
  Rrofte revolucioni borgjezo-aristokrat.
  Merrni luget dhe o burra se ppo ndahet byreku.
  Meta po ben gati nje dekorate per kasapet e dalluar .

 2. Ata vertet u zun per ate vendin e parkingut.
  Po ai cuni i pd kishte te drejt, se aty dikur kishte parkuar makinen, lideri SALI.
  Si mumd te parkosh ti ore zotri aty ku dikur parkoi lideri. Ky eshte provokim.

 3. O Ripjerdhesa po sikur te ju a kethejme me te njejten monedhe , mire do ishte??apo s dim ne ti perdorim armet, po te ishte per arme ju keni sumen dhe pidhin e mamave tuaja kurse ne kemi dhene prova, prandaja rrini urte se e dini mir se kush ini ju.

 4. Së dyti ai flet për deklaratat e kreut të PD Lulzim Basha se ai ishte militant i PS. Jonuzi 40 vjeç, shprehet se në fakt ai ka qenë gjithë jetën militant i PD-së dhe se nuk i vjen mirë që Basha i ka hedhur poshtë gjithë ato sakrifica për PD-në. Ai zë me radhë të gjithë ish-kryetarët e ministra të PD me të cilët ka punuar ndër vite, derisa vjen në vitin 2017 ku ka mbajtur në lokalin e tij gjithw PD-nw. Por jo vetëm kaq. Jonuzi tregon se Lulzim Basha ka qenë në lokalin e tij i cili në 2017 ishte kthyer në një bazë të PD-së për 1 muaj me radhë, ku çunat problematikë bënin çfarë bënin, e rrinin më pas të sigurtë në lokalin e tij

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu