• |
ide | kryesore

“Do ikësh nga PS po humbe?” / Rama nervoz heq mikrofonin dhe largohet nga studio (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama e ka lënë në mes intervistën me gazetarin Ilir Babaramo në Report Tv.


I bezdisur nga një sërë pyetjesh për reformën në drejtësi, punën e SPAK, kapjen e drejtësisë së re, mos-hetimin e tenderave si ai për uniformat e ushtrisë apo tenderi për ndryshimin e logos së TKOB kanë nervozuar kreun e qeverisë.


Gazetari e ka pyetur nëse do të largohet edhe nga PS nëse humbet zgjedhjet, por Rama ka hequr mikrofonat dhe është larguar. Shihini videon poshtë duke filluar që nga minuta 1.11.30

33 Comments

 1. Babaramo eshte nje idiot qe nuk e bo nona. Edi Rama ben gabim qe shkon ne keto emisjone televizive ku jane zagarhonet e PeDes qe lahen njehere ne dy jave

  1. Te qe per juve dhe rracen tuaj, qe talleni me parate tona, Edi Rama mund te heqe edhe parlamentin dhe institucionet e ketij vendi..Kaq dini ju, jeni mesuar ne diktature dhe ate sistem promovoni!

  2. O fuks hapi syte shiko. ku eshte Shqiperia sot.Ka 8 vjet qe vjedhin, mashtrojne dhe tallen me popullin.
   Shko me ble ca vota o vullnetar I Enverit. Dhe vene emrin heres tjeter o i pabythe

 2. E pate o socialiste si iku? Tregoi qartas se ai nuk mund te jetoje pa pushtet dhe pa sheprbetore dhe ju jeni sherbetorit e nje te cmenduri qe eshte i gatshem ta djege vendin per pushtetin e tij.

 3. Ca mut DIKTATORI eshte ky Edi.

  Ti flisje DEMOKRATIT, Enver keshtu, ta nxirrte mutin nga syt.

  Kurse po ti flisje ENGJELLIT Sali ashtu
  sa te linte punen gazetari. Nuk e kuptonte se pse i hapte syt ne spital mbas 3 ditesh.

 4. Ti cope Derr, qe mbron Udheheqesin tend Rilindas.

  1. Te ka dhene me Koncesion edhe ty o Derr.

  2. Te ka Skeduar dhe ty o Derr, me patronazhist.

  Cfare mutin ka Rilindja, te dije, se cfare borxhe kam une, cfare nuk kam ipotekuar, e te gjitha me rradhe?????

  Hajvan

  Mbetet me Kultin e Individit.

  1. Kurse ty o pall cari. Te ka perdhunuar mendjen nje idiot si shullaku.
   E po eshte kulmi. Te terheq shullaku prej hunde, duht te jesh shume keq me radaken.

   1. Shkullaku ju mban ne maje te karit o trumcaket e Rilindjes. Ju keni syzet e Ramazonit dhe ju thyhen syzet kur ndesheni me realitetin e jo me 3D-ne.

 5. me vjen keq per Babaramon se do i mbyllin programin. Pastaj cpun ka Kryeministri se ka vjedhje dhe abuzim. Pyete per projekted 3D sa te bukur jan .

 6. O Cope Mut, qe i ben fresk Rilindjes.

  Cfare mutin ka nje patronazhist, te dije numrin privat/personal te nje

  Gjyqtari, Prokurori, Polici, Presidential, Kryetarit te SPAK, Kryetarit te KLP, Kryetarit te SHIK, e me rradhe…..

  Keto Numra Telefoni te ketyre njerezve NUK jane Public Knowledge dhe duhet te jene diskrete.

  Ky eshte rezultati i Partise Shtet, qe ka Sekti i Rilindjes.

 7. Ne nje Shtet normal, numrat e Telefonit te Policeve, Prokuroreve, Presidentit, dhe posteve te larta, NUK perfundojne ne duart e Patronazhisteve.

 8. Ky nuk ka fetyre me i’u pergjigje pyetjes ma te thjeshte:
  “CFARE TE MIRE I BANE SHQIPNISE PER 8 VJET????”

  Edvi-Edi-Paulin Shkerdhrama akmpion i fasades:
  BOJRA LULE PLLAKA …KOZMETIKE.
  Bisedime per pranim n’BE=0000
  I hapi vete 4 here bisedimet dhe BE i’a mbylli.
  Vagabond i pa karakter,goje ndyre, imoral,hajdut,mashtrues,karaxhoz….
  MONSTER FUKS !

 9. iiiiiiiii u be Paulini per hekura, se spo ja lepinte gazetari sic eshte mesuar me te tjeret:).

  Xono, mer te kesh noj vize rezerve e futja kur ka publicitet se duhet te gjesh noj pergjigje dhe per pyetjet e thjeshta:) .

  Nuk do to thone te gjithe “Je i madh o Paulin”:)

 10. Me ne fund gazetari e vertete.

  Do te rilindasi te derdelliste Propoganden e tip, qe te ben per te vjelle, por doll Huq.

  Iku me Bisht nder shale.

 11. Te Babaramo me kenaqi batuta e Edit me Babaramon” Edi: Per çfare do flasim per qafen e pazarit! ; Babarama: Po deshe flasim per rapin e Vunoit! Me fjalorin e trupit Babarama ja prishi qetesine kryeministrit.

 12. Hahhahaaha doli dhe tv I Karlos si I pdse tani… Me siguri direkt e ka shkarkuar babaramon se mërziti Skënderbeun

 13. Iku mbreti me bisht nder shale ja beri bytha pse pse.I vetmi Kryeminister ne bote qe braktis inetrvisten perballe nje gazetari.

 14. Mbase i kishin thene qe Babaramo do ta pyeste per fantazite e pubertetit me shoqen e bashkise, si ai gazetaruci i se dieles te topi. I doli internvista nga skenari. Eshte mesuar me Fevziun qe i lan imazhin sa here ka nevoje.

 15. Gjithesecili “peshon me kandarin” e vet. Duke lexuar komentet, duket se gjuha Shqipe paska ndryshuar shume.
  E drejta e gjithesecilit to flase dhe ………… pse jo, ti bejne qefin vetes.

  Shume, shume mire.

 16. mjer o popull kush te ka drejtuar per 8 vjet nje arogant i pa cip dhe budalla me plot goje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu