• |
ide | kryesore

Evanescence publikon klipin e këngës “Better Without You”

-Instant, Paparazzi, Slider

Grupi “Evanescence” ka publikuar së fundmi videoklipin e këngës “Better Without You” që është pjesë e albumit të tyre të ri “The Bitter Truth”.


Albumi i ri “The Bitter Truth” (u publikua në fund të muajit mars të këtij viti dhe përmban disa këngë të publikuara para marsit të vitit 2021.“Wasted on You”, “The Game Is Over”, “Use My Voice” dhe “Yeah Right”, janë këngët e lansuara më herët.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu