• |
ide | kryesore

Shtëllunga tymi dhe flakë, digjet një lokal në qendër të Fierit

-Instant, Lajme, Të fundit

Një lokal në qendër të Fierit është përfshirë nga flakët. Lokali ka marrë flakë, teksa punonjësit ndodheshin brenda godinës dhe e gjithë ndërtesa është përfshirë nga shtëllunga tymi.


Mësohet se zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje për të bërë të mundur shuarjen e flakëve. Nuk dihen ende shkaqet se përse lokali është përfshirë nga flakët.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu