• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë zjarri në Teksas, humbin jetën 3 persona

-Instant, Lajme, Planet

Tre persona u shpallën të vdekur pas të shtënave me armë zjarri në Austin, Texas. Policia njoftoi përmes rrjeteve sociale se janë në skenën e incidentit në Great Hills Trail dhe Rain Creek Parkway.


Autori i krimit nuk është arrestuar ende, ndërkohë dyshohet se numri i viktimave është më i lartë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu