• |
ide | kryesore

Aksident pranë Bashkisë së Tiranës, përplaset autobuzi dhe lëndohen 4 persona

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një mjet urban është përplasur me murin e një prej ministrive në zonën e qendrës. Si pasojë e përplasjes janë lënduar 4 pasagjerë, që sipas policisë janë dërguar në spital jashtë rrezikut për jetën. Autobusi që është përplasur i përket linjës së Kpshtit Zoologjik, dhe është aksidentuar në tentativë për të parakaluar një mjet tjetër urban.


Shoferi i urbanit ka tentuar që të bëjë një manovër të rrezikshme, duke vënë në rrezik jetën e shumë personave.


3 Comments

  1. Hahahahahaha, hahahahahaha.
   Shikoni me cfare idiotesh kemi te bejme!? Aksidentin e nje shoferi te paafte ia atribuojme pozites.
   Lavdi Karandashit dhe zagareve qe e ndjekin!

 1. Kjo eshte nje nga pasojat e mrekullise nga lali hajduti, I cili ben si t’i teket me rruget dhe bulevardet ne Tirane! Gjithe ai bulevard eshte katandisur ne gryke shisheje mu ne qender!
  Nuk ka me horror se trafiku ne qender te kryeqytetit! Eshte katandisur bashkia ne zyre R&D(research&developement) ku cdo fantazi e lalit dhe e te gjatit do behet realitet!….Krim urbanicid!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu