• |
ide | kryesore

Billie Eilish, në një romancë të re dashurie

-Instant, Paparazzi, Slider

këngëtarja Billie Eilish është përfolur në media për një romancë dashurie.


Aludimet nisën pasi Billie u fotografua nga paparacët në një shëtitje me aktorin Matthew Tyler Vorce në Santa Barbara, Kaliforni.Dyshja ishte së bashku me qenin e këngëtares ,Shark dhe po konsumonin një kafe. Pas publikimit të fotove i pyetur nga gazetarët përfaqësuesi i Eilish nuk pranoi të komentonte për daljen e saj me Vorce.


Image Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu