• |
ide | kryesore

Qesharake/ Kandidati i PS shpërndan shishe verë me foton e tij “S’ka kohë për pushim”

-Instant, Arkiva, Pikante

I sigurtë se do të zgjidhet deputet në 25 Prill, pasi është renditur i gjashti në listën e kandidatëve të PS-së, Ulsi Manja ka pasur një ide origjinale duke shpërndarë shishe vere për të joshur votuesit e tij.


Tashmë fotot me shishet e verës ku është stampuar fytyra e Ulsi Manjës janë bërë objekt humori dhe po bëjnë xhiro në rrjetet sociale. Në etiketën e shisheve nuk kishte si të mungonte as slogani i Partisë Socialiste: Nuk ka kohë për pushim!


8 Comments

 1. Hahahah Manja i dosjes 184!!!
  Nuk ka kohe per pushim,vetem me kollufite nje gote vere.Haahaha…..
  Prap me fasade dhe bojra n’vitrine te ridhjerjes.Ndersa populli….”Ju te tjeret ngrohuni n’diell”!!!
  hahaha….
  Jane shishet qe mbeten pa u hap kur u hapen(mbyllen) bisedimet me BE-ne!!!
  Hipokritet mashtrues te ridhjerjes po bajne propagande komerciale per kantinen e veres te vjedhjes te zgjedhjeve!!!

  1. Ky ka lindur i rrotekarizuar, prandaj militon me rrotat e karit te rilindjes dhe rrotekarizimin e PS. Keta duhen bere te qine njeri tjetrin ne cdo vrime qe kane, se keshtu ju pelqen ketyre. Mbi 80 % e rilindasve jane LGBT ndaj duhen bere te shqyejne njeri tjetrin ne cdo vrime qe kane

 2. Ky eshte miku i ngushte i te famshmit Shukri Xhelili, qe ka bere histori ne kete vend.
  Nuk ka ku te shkoje me poshte rilindja me kete lloj injoranti dhe imorali si Shukriu e Ulsiu.
  Turp dhe per ate kantine qe ka njollosur produktin me kete fytyre fshatare ordinere.

 3. Kur mer vesh dhe Hulsiu nga vera qe te kulla e tij ne Peshkopi
  rushin e hidhnin mbi lisa i bie qe Profesor Rexhep Uka ta grise
  diplomen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu