• |
ide | kryesore

Scott Disick uron Kourtney për ditëlindje: Je mami më e mirë

-Instant, Paparazzi, Slider
Kourtney Kardashian ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj.

Shumë personazhe të njohur e kanë uruar Kardashian,ndër to edhe ish bashkëshorti Scott Disick.


Përmes rrjetit të tij social,Instagram, Scott ka publikuar një foto të tyre së bashku me 3 fëmijët e tyre.“Gëzuar ditëlindjen për nënën më të mirë që një fëmijë mund të kërkojë!”, shkroi Disick mbi foto. Ndërkohë që Kourtney mori urim dhe një buqetë me lule nga partneri i saj aktual, Travis Barker.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu