• |
ide | kryesore

Vanessa Bryant përkujton basketbollistin me rastin e 20 vjetorit të martesës: Të dua përgjithmonë

-Instant, Paparazzi, Slider

Vanessa Bryant së fundmi ka përkujtuar bashkëshortin e saj të ndjerë, Kobe Bryant.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Vannesa ka publikuar një fotografi nga dasma e tyre.“Gëzuar përvjetorin zemër. Të dua. 20 vjet”,ka shkruar ajo në postim.Gjithashtu postoi dhe një video tjetër me momente nga martesa e tyre. “Të dua tani, gjithmonë dhe përgjithmonë Kobe Bryant”.Vanessa dhe Kobe u martuan më 18 prill 2001. Më 26 janar 2020,basketbollisti dhe vajza e tyre Gianna ndërron jetë në një aksident me helikopter në Calabasas, Kaliforni.


.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *