• |
ide | kryesore

Aktorët turk nxisin sërish dyshimet për një romancë mes tyre

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorët turk Hande Erçel dhe Kerem Bursin janë përfolur shpesh në media për një romancë dashurie.


Pas aludimeve aktorët reaguan duke deklaruar se mes tyre ka vetëm miqësi dhe janë kolegë. Mirëpo së fundmi , Hande dhe Kerem kanë nxitur akoma më shumë dyshimet tek fansat. Përmes rrjeteve të tyre sociale, dyshja ka publikuar foto nga i njëjti vend ,në Maldive. Gjithashtu ata janë fotografuar teksa hanin drekë së bashku.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu