• |
ide | kryesore

Digjet automjeti në Shkodër, drejtuesi shkoi për peshkim dhe e gjeti të shkrumbuar në kthim

-Instant, Lajme, Të fundit

Një automjet është djegur gjatë ditës së sotme në Shkodër. Drejtuesi i mjetit, Senad Dani shkoi për peshkim, por kur u kthye e gjeti të djegur e shkrumbuar.


Dyshimet e para janë se ngjarja mund të jetë e qëllimshme. Policia ka shkuar për hetim në vendngjarje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu