• |
ide | kryesore

Katy Perry habit fansat me look-un e ri (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja  Katy Perry, ka habitur së fundmi fansat me ndryshimin e saj në look.


Përmes rrjetit social,Instagram, Katy ka postuar disa foto dhe video nga spektaktli ‘American Idol’ ku ajo është pjesë e jurisë.Përmes fotovekëngëtarja ka zbuluar se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve nga bionde në brune. Ky ndryshim është pritur mjaft mirë nga ndjekësit por edha nga i fejuari i saj Orlando Bloom i cili e ka komplimentuar në fotot e publikuara.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu