• |
ide | kryesore

Kthjellime dhe vranësira kalimtare, parashikimi i motit për sot

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb vendi ynë do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare ku në skajin verior dhe zonat lindore priten edhe reshje të izoluara dhe të pakta. Por pas mesditës pritet largim i vranësirave dhe mbizotërim të motit me diell në territorin shqiptar.


Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes ku minimumi do jetë 2°C, por rritje të lehtë sjellë dhe mesdita ku maksimumi në rang vendi do shënojë 18°C.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu