• |
ide | kryesore

Mbretëresha Elizabeth, e shkatërruar nga akuzat e Princ Harry dhe Meghan

-Instant, Paparazzi, Slider
Mbretëresha Elizabeth është zhgënjyer nga deklaratat e Princ Harry dhe Meghan Markle  në intervistën me Oprah Winfrey.


Sipas MailOnline ,një burim i afërt me familjen mbretërore ka treguar se mbretëresha ishte lënduar nga komentet dhe akuzat e bëra ndaj familjes në programin i cili u shfaq në të gjithë botën.“Mbretëresha ua ka bërë të qartë këshilltarëve të vjetër se është e bashkuar me Charles dhe William dhe ishte e zhgënjyer me aspektet e intervistës së Harryt dhe Meghan”.Në intervistë, cifti akuzoi anëtarët e familjes Mbretërore për racizëm dhe se nuk e kishin ndihmuar Markle kur ajo kishte patur probleme me shëndetin mendor.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu