• |
ide | kryesore

Pamje ekskluzive/ Viktima e konfliktit në Elbasan në tokë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pjerin Xhuvani, eksponenti i PS-së që u ekzekutua ditën e sotme pas një sherri në Elbasan shihet në videon më poshtë i mbuluar dhe zona është rrethuar nga policia.


Raportohet se dhe dy persona të tjerë janë plagosur, mes tyr nje punonjëse policie. ©Lapsi.al 


1 Comment

  1. Xhuvani ka qene njeri i rrespektuar
    Pamvarsisht se shkoi ne pidh te nones.
    Na ka pikelluar Erjon Bracen, robqiri Xhuvani….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu