• |
ide | kryesore

Përplasen me policinë/ Prangosen 3 të rinj pranë vendit të vrasjes në Elbasan

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

3 të rinj janë vënë në pranga pranë vendit ku ndodhi vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan.


Me një makinë luksoze ata kanë kundërshtuar forcat e rendit për të mos kaluar në vendin që konsiderohet ende skenë krimi.


Të rinjtë akuzohen se kanë kundërshtuar efektivët e policisë së Elbasanit dhe janë futur në zonën e rrethuar me shirit në lagjen “5 maji”.

Ata janë shoqëruar drejt Drejtorisë së Policisë së Elbasanit. ©LAPSI.al

5 Comments

  1. Shqiperi te kam dhier – s’te kuptova asnjehere.Po mire more debile, bastarde, pordhace, injorant kafshe me dy kembe te Elbasanit , Vlores, Durresit , Shkodres, perse kaq truthare jeni qe vriteni per politike.Nuk do ishte me mire qe te ndergjesoheni dhe te vini trurin ne pune dhe te shikoni punen tuaj dhe te mos vriteni si qen neper rruge.A e shikoni qe sa qete eshte Korca qytet me tradita dhe njerez puntore qe shikojne hallin dhe punen e tyre.Citoj qe ketu nuk perfshij njerezit e ndershem dhe puntore te Vlores, Durresit, Elbasanit dhe Shkodres , dhe nuk dua te bej ndasi por mendoj qe ne keto qytete jan mbledh gjithe hajdutet, kriminelet, trutharet e vendit.

    1. nuk jane budaenj, pjerini ka marre plot para, el xhaferri mbrojtje nga shteti per te bere trafiqe, qazim sejdini tao balla vjedhje korrupsion vota , suel cela trafiqe orrupsion mbrojtje nga shteti po ashtu, nuk jane budallenj jane biznesmene qe marrin rreziqe

  2. Jo vllai im.Nuk luhet me jeten per nje grusht para,Leku shkon dhe vjen por njeriu nuk kthehet me,Shteti apo ligji behet nga njerezit.Mund te ishim shume here ma mire se Zvicra po te mos kishim krimin ne gjak( vjedhjet, vrasjet,korrupsionin,dembelizmin, etj).Nuk e di se cfare do ju leme brezave qe vijne.Kemi 30 vjet demokraci dhe nuk kemi bere asgje ne keto vite, vetem krime cdo dite

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu