• |
ide | kryesore

Anwar Hadid i rikthehet muzikës

-Instant, Paparazzi, Slider

Modeli Anwar Hadid i është rikthyer sërish muzikës.


Ditën e djeshme, Anwar publikoi këngën e titulluar “[email protected]”.Kënga është mirëpritur shumë mirë nga fansat e tij të cilët e komplimentuan në rrjete sociale. Gjithashtu edhe Dua Lipa e cila është partnerja e modelit ,përmes rrjetit të saj social ka postuar një foto të tyre dhe u shpreh krenare për të.Off&Night, jam krenare për ty dashuria ime”, ka shkruar këngëtarja. Hadid publikoi në vitin 2019 albumin e tij të parë ‘Bleach’, i cili përmban 16 këngë.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu