• |
ide | kryesore

Dhunoi dhe plagosi me thikë bashkëshorten, arrestohet 34-vjeçari në Vlorë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 34-vjeçar, është arrestuar në Vlorë, pasi dyshohet se dhunoi fizikisht dhe lëndoi me thikë gruan e tij.  I arrestuari është shtetasi me iniciale F.K.


Ndërkohë, policia e Vlorës njofton arrestimin e dy shtetasve të tjerë. Njëri prej tyre, 29-vjeçari me iniciale E.B., ishte i dënuar me burg për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu