• |
ide | kryesore

Meghan Markle komunikon për herë të parë me Mbretëreshën pas akuzave ndaj familjes mbretërore

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se Meghan Markle ka komunikuar me Mbretëreshën Elizabeth.


Sipas tyre,ky është komunikimi i parë pas intervistës së bujshme me Oprah Winfrey ku Markle dhe Princ Harry akuzuan familjen mbretërore për racizëm.Burime të afërta me Meghan kanë treguar se pas vdekjes së Princ Philip ajo i ka shprehur ngushëllimet e saj mbretëreshës.Ajo nuk arriti dot të ishte e pranishme në ceremoninë e varrimit për shkak të shtatzënisë dhe iu këshillua nga mjekët që të mos udhëtonte.Ndërsa Harry udhëtoi për në Mbretërinë e Bashkuar pasi mori lajmin dhe u shfaq krah të vëllait e të atit në funeralin e gjyshit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu