• |
ide | kryesore

Meta: Patronazhistët e PS, strukturë e fshehtë dhe e paligjshme

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Presidenti Meta i ftuar në televizionin lokal në Fier ka deklaruar se patronazhistët janë shantazhistët e kohëve tona ose fuksat e kohës së kaluar, dhe ajo eshtë një strukturë e fshehtë dhe e paligjshme.


“Përdorja e të dhënave personale dhe marrja e tyre nga institucionet shtetërore nga ana e Partisë Socialiste, janë bërë për të shantazhuar qytetarët.


Ekspozimi i këtyre të dhënave personale të qytetarëve është shkelje e ligjit dhe cenim i të drejtave dhe lirive të njeriut. Patronazhistët janë shantazhistët e kohëve tona ose fuksat e kohës së kaluar. Është një strukturë e fshehtë, e paligjshme, shantazhuese dhe intimiduese.” – u shpreh Meta.

5 Comments

  1. Akoma ky ne tv???Po ik more pleher se na derrmove fushaten, I ke ba robt te mendojne sikur po shkojne ne lufte jo zgjedhje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu