• |
ide | kryesore

Pandeli Majko mesazh opozitës: Boll shëtitët rrugëve, ju shtrijmë dorën për bashkëpunim

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kandidati i renditur i 19 në listën e PS-së në Tiranë, Pandeli Majko i ka bërë sërish thirrje opozitës për bashkëpunim pas zgjedhjeve të 25 prillit, duke theksuar se duhet të rikthehet në sistem për t’i dhënë fund shëtitjeve në rrugë.


Majko i bëri thirrje qytetarëve që të votojnë PS, nr.12, duke theksuar se socialistët do ndryshojnë vetë për të ndryshuar më pas Shqipërinë.


Pandeli Majko: Ju bëni një shiringë kundër mikrobit të së keqes. Ju votoni për një shpresë më shumë në investime dhe që për të përndjekurit të vazhdojë dëmshpërblimi. Ka ardhur momenti që të gjithë bashkë dhe me dorën drejtuar karshi kundërshtarëve tanë, sepse 25 prilli nuk do ketë vetëm fitimtar numrin 12, por edhe ata që do jenë humbës. Shqipëria është e të gjithë shqiptarëve pa dallim bindjesh politike. Ndaj qeverisja e ardhme nuk vjen si një shuplakë, por si një dorë shtrirë për bashkëpunim. Opozita duhet të dijë të kthehet në sistem. Boll shëtiti rrugëve, ka ardhur koha që sëbashku t’i përvishemi punës. Ju them na votoni sepse do ndryshojmë vetë për të ndryshuar Shqipërinë.

18 Comments

 1. Majko i ngjan qengjit te urte qe pi cdo dele dhe s’ben asgje. Pandi eshte i vetmi politikan ( gomar)qe eshte thinjur duke zhbere fjalen e urte te popullit qe thote gomari s’thinjet

 2. majko orizi mos blej vata rrugeve me leket e droges hashashit korrupsionit ti shtrin doren DEMOKRATEVE KU ISHE KA 7-VITE HIPOKRIT I POSHTER TY SJE DEPUTET PER VETE .

 3. Kishit 8 vite per te ndryshu veten dhe per t’a afru Shqipnine me BE-ne.
  Dolet huq!!!C’fare kerkoni ma shume nga shqiptaret??
  Me hile,vjedhje,fituat 2 mandate,dhe te fundit ishit vetem.
  C’FARE KENI BERE?????????Nji verre n’uje.
  Retushim i piktures shkarravine 3D te Shqipnise…!?
  BOLL-MJAFT me mashtrime.Nuk ka bashkpunim me antishqiptaret-antiverioret-antikosovaret e sektit famekeq RIDHJERJE!!!
  Ka ardh koha per referendum, per te vendose qe n’Shqipni a duhet te ekzistoje nji parti social-komuniste apo jo!

 4. Ju sherua goja ketij gomarit te thinjur.Idiot ke 30 vjet qe rron ne kurriz te popullit,njeri pa taban yyyyt te qifsha rracen vereqire

 5. Nuk e di Helidonin a e takon me ky Majkua apo jo?
  Uroj t’i jete sheruar goja tani se e ka keqperdorur jashte mase, as Helidoni s’e ndihmon dot me, s’ia var fare.

 6. O Pandi

  o loqe, po ty nuk te pjerdh as partia jote more ditezi, lere pastaj opozita. Cfare mut burri qe je mor? Edhe tani qe te futen shkelmin prape gojen mbyllur e mban. Apo me shrese se do te tahedhin ndonje kocke edhe ty, se helbete gjithe jeten tende parazit ke qene.

  Ik more rrace e poshter..

 7. lulushi me sa pam se fundmi i kishte te dyja duart e zena. Nje ne mikrofon e nje ….rregullonte kanatjeren brenda pantallonave ne publik. keshtu qe te bi me mir te dalesh ne pension…per te vjedh ke vjedh sa je shkely.po dhe ruanden e ke pare boll o pler…edhe qipron e plo e plot….nuk te numerohen o letyra

  1. c’fare thua o gomar, akoma ti me budallalleqet e droges rama..Koha mbaroi , tani kthehuni ne guvat tuaja ne pritje te nje rasti tjeter qe NUK DO TE KTHEHET ME!

 8. Sensi “te bashkohemi e ti pervishemi punes” eshte hajde vledhim se bashku, do t’ju leme nje cope edhe juve..Delet paguajne

 9. o guinplen ,gruan mire e ke apo ja ben sherbimin shoferi sic te beri femijen qe po rrit o kurve dhe bure kurve. ne fillim ky dukej si komsomolas,pastaj si lejfen tani ky guinplen eshte shnderruar ne legen ose nevojtore e rikurvave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu