• |
ide | kryesore

Scott Disick, i lënduar nga romanca e Kourtney me Travis Barker

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se Scott Disick ndihet i lënduar nga marrëdhënia e Kourtney Kardashian me të dashurin Travis Barker .


Një burim i afërt me të ka treguar për  ‘PEOPLE’se Scott nuk ka qenë xheloz për romancat e kaluara të Kardashian, por tashmë ndihet se duhet të luftojë me Barker për të.”Me Travis, ai po lufton edhe më shumë. Para Travis, marrëdhëniet e Kourtney nuk ishin kurrë serioze. Ishte më shumë si flakë. Me Travis, është ndryshe.Fëmijët e tij e duan Travis, e cila është gjithashtu e vështirë për Scott. Kourtney dhe Travis janë si një familje me fëmijët. Scott po e kalon rëndë këtë situatë”, zbuloi burimi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu