• |
ide | kryesore

Valdrin Sahiti mer dozën e parë të vaksinës Anti Covid, tregon simptomat

-Instant, Paparazzi, Slider

Valdrin Sahiti është një ndër emrat e njohur shqiptarë që ka marrë vaksinën anti-COVID. Ai është vaksinuar para disa ditësh dhe këtë lajm ai e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në InstaStory, ku shihej teksa merrte vaksinën AstraZeneca në stadiumin “Air Albania”.


Së fundmi, ai ka reaguar në rrjetet sociale teksa ka folur për problemet shëndetësore që i janë shfaqur pas vaksinimit.
 “Për të gjithë që më kanë shkruar në lidhje me vaksinimin. Po, po kaloj nëpër efektin e vaksinës, ethe, temperaturë, plogështi shumë e madhe, kokë dhimbje kjo mbase se kam kaluar COVID-19 por gjithsesi qëndroj me mendimin që çdo simptomë nga vaksina është më e arsyeshme dhe efikase sesa mos vaksinimi”, ka thënë ai.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu