• |
ide | kryesore

Zbulohet se kur do të publikohet dokumentari i Britney Spears

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi  ‘BBC’ ka zbuluar se do të publikohet një dokumentar rreth jetës së këngëtares Britney Spears.


Dokumentari do të titullohet The Battle for Britney: Fans, Cash and Conservatorship dhe do të dalë në BBC iPlayer të shtunën, 1 maj.Gjithashtu ,gazetari i BBC, Mobeen Azhar ka qenë në vendlindjen e Britney për të takuar njerëz që janë të përfshirë në betejat gjyqësore të saj.Ai ka intervistuar edhe njerëz të afërm të Spears, përfshirë ish-koreografin e saj, Brian Friedman, grimeren e saj, Billy Brasfield, avokaten Lisa MacCarley dhe Perez Hilton.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu