• |
ide | kryesore

Rama sulmon opozitën: Llumi i shoqërisë. Vrasin, kërcënojnë, akuzojnë, inskenojnë kapje njerëzish

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në ditën e fundit të fushatës, Edi Rama sulmoi fort opozitën me një postim në “Twitter”.


Sipas kryeministrit, opozita vret, kërcënon, inskenon kapje njerëzish pa lidhje me PS, e kur kapen me presh në duar, opozita shfaqet deri në fund ashtu si janë, për Ramën, llumi i shoqërisë dhe një mallkim që do zhbëhet të dielën.


“Vrasin, kërcënojnë, akuzojnë, inskenojnë kapje njerëzish pa lidhje me PS që të baltosin PS, e kur kapen me presh në duar duke u betuar se do vrasin apo duke blerë vota me zë e më figurë, shfaqen deri në fund ashtu si janë: Llumi i shoqërisë, mallkim i vjetër që do zhbëhet të dielën!”, shkroi Rama.

19 Comments

 1. O Xhelal ca bere.
  Aty ku filloi te harrohej elbasani. Ti del dhe e dhjet 10 her me keq. Si te dal e te mbroj SHKURDHAKU tani. Ai u mundua per ju, e nxorri asin qe mbante nen meng me patronazhistet. Po tani si ta mbuloj mutin tuaj. E bet shkurdhakun ta mendoj tani… Po un c pata, pse mbaj krahun e ketyre. Te mundohem sa te dua, keta nuk behen njerez.

 2. Vrasjet jane te papranueshme per cdo qytetar…Problemi qendron se pse po vriten pikerisht keta persona problematik me precedente penale dhe jo qytetaret e ndershem ? Ketu politika ,ne rastin konkret rilindja ta lere hipokrizine per votuesin e ndershem…

 3. Duhet te durojme vjedhjet, abuzimet, burgosjet, percudnimin e qyteteve sepse ky do te mbjelle panik?
  Vota per ndryshim..pak rendesi ka kush eshte tjeter..Nuk do jete si ky,! Ky eshte Kolere! Pastaj te gjithe te mesohen me ndryshim, cdo 4 vite! Votojme per ndryshim te ketij qelbesire diktator dhe arrogant, hajdut qe percmon popullin!

    1. Ka edhe tomen me vete per te prishur ballancat ne zgjedhje ku ka me llum nga nga ai qe u shet shqiptarve ilaqe te skaduara na flet lluum ramazani qe duhet pushkatuar bashke me patronazhistet se shqipes I kane rene pupulat qe kur vodhi zgjedhjet e treta rilindja tani e kam kuptuar se faj nuk ka luli vetem me revolte ndryshohet sistemi ne shqiperi

 4. Llum, thote ai qe futi kriminele te denuar jashte Shqiperise ne Parlament!!
  Ai qe ka gjithe trafikantet me vete!!!
  Obobo!! Pa turp fare.

 5. Ma mire llum qe nuk ka ere se sa mut i qelbur si ti.
  Je shkerdhata ma e madhe kanceroze e Shqipnise.Na mbyte per 8 vjet,na bere me marre rruget e Botes.
  TI QEN E BIRE QENI,je armiku kryesor i shqiptareve.I le jasht Europes per te pakten 4 vjetet e fundit.Bere lyerje,bojra ,lule,pllaka,peme dhe asnji rruge nga fillimi e deri n’fund.Ato qe bere ishin perfundimi i rruges Elbasan-Tirane,Lungomare pak metra,sheshe me pllaka me efekte “SERRE” si n’shkretetire te Saharase.Palma me vlere 5mije dollareshe copa.Perfundove nji aeroport,n’Kukes’qe kishte fillu’ ne muajin Maj 2002,nga qeveria e NATO-s dhe e LEVIZJES SE LIRE NE BE,e legjendarit Sali Berisha.
  Rezultatet tuaja:100% korrupsion shtetror,INCENERATORE,RRUGE 2mil.dollar/1,5 km,dosje 184,339,3ministra te lidhur me krimin,i fundit i pa afte,mbushje parlamentit me kriminel dhe injorante,Krijim i sigurimit te shtetit 2021 me patronazhistet,110+235 mil.Euro xhoba n’favor te te huajve….dhe personalisht TI: PERQARES-QENEF,riktheve luften e KLLASAVE duke ndare popullin ne QYTETARE dhe SHPELLARE,ARROGANT-OFENDUES,VAGABOND,IRONIK dhe NGACMUES,MASHTRUES-KARAXHOZ,IMORAL-POPULIST…..
  Ti je vete DJALLI!!!! TI JE ANTIKRISHTI dhe ANTIMUHAMETI!!!
  POSHTE EDVIN – EDI – PAULIN – RAMSHKERDHATA !!!!!!

 6. Ke të drejtë edo, këta të PD sidomos i Gazmend bardhi ti prishi planet, ti dhieu fare, ata zagarët që kishe mbledhur me 14 mars në Elbasan ti vuri në resht një Arbër Papleka profesionist, ai Mziu fshatari ti dhiu në brek militantët rilindas.

  Kështu që aty ku ti kishe shpresë për të manipuluar këta shpellarët e malokët e PD ti dhinë planet.

  Ishalla nuk e kanë me ty e të të fusin edhe ty një hu në byth me datë 26, prandaj vesh një fustan si gramozi e ik me të mirë se këta të PD do të të qijnë ty dhe ata trimoshat zagarë. A e di pse ? Se nuk kanë më çfarë të humbin, ti dhe skota jote ua morre të gjitha.

  Lamtumirë edo. uroj ti lash kokër më kokër çfarë i ke bërë këtij vendi.

 7. po ku ka me kerma ,kurva,pederast.kriminele ,lista qe mund te etiketoheni ju partia e rikurvave ne te gjitha gjuhet e botes nuk mund te mbaroje.po ka me llum se ky qe e nxjerr gruan ne plazh lakuriq dhe pastaj i gjen nje burre e e ben minister dhe ky burri i perkulet dhe i thote faleminderit per kurven qe me dhe grua ,i merr shokut gruan dhe kjo nje baxhhelle qe ka pasur 3 burra legal se ilegale nuk i dihet fundi apo ben ministre ca kurva dhe ja u jep diplomateve te huaj per ti palluar.edhe martin skorceze apo rregjisoret me te mire te pornografise nuk do te mund te benin dot filma kurvat e partise se rikurvave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu