• |
ide | kryesore

VIDEO/ Politikani harron që ka kamerën ndezur dhe prek të pasmet e sekretares

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Një skandal i madh ka ndodhur në politikën në Azerbajxhan ku politikani i njohur Hussenbial Mirelemovun, i cili mendonte se e kishte ndërprerë takimin me “Zoom” që po zhvillonte me zyrtarë të tjerë, është kapur duke bërë një gjest të pahijshëm. 75-vjeçari shfaqet në video duke prekur të pasmet e sekretares së tij.


Husseinbala u mbrojt në fillim se videoja ishte një gënjeshtër ose montazh i pastër. Më pas ndryshoi mendje dhe tha se ata vetëm po bënin shaka dhe se nuk është i çmendur për të tradhtuar gruan e tij me shoqen e saj, sidomos jo para kamerës.


Fakti që i mëshon akoma më shumë këtij skandali është se asistentja e tij ka marrëdhënie shumë të mira me bashkëshorten e tij, e cila e ka punësuar vetë në detyrë shoqen e saj.

1 Comment

  1. Shukriu i Rildhjerjes ne Peshkopi beri me shume dhe s’pati asnje skandal – perkundrazi, termet Gjiknurian!

    I keshillojme te rreshtohet me Ridhjerjen!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu