• |
ide | kryesore

Meta voton i pari ditën e nesërme, zëdhënësi i tij thirrje për një proces të qetë votimesh

Arkiva

Meta nesër voton që në orën 07:00 tek QV në Kopshtin nr.31, Rruga ‘’Pjetër Bogdani’’ në Tiranë, teksa zëdhënësi paralajmëron se do të ketë dhe një mesazh të rëndësishëm nga Presidenti.


“Presidenti Meta u bën thirrje të gjithë shqiptarëve të marshojnë të qetë dhe me vendosmëri drejt kutive të votimit për të vulosur ndryshimin e rëndësishëm, të shumëpritur dhe historik për të ardhmen europiane të Shqipërisë”, shkruan Tedi Blushi në rrjetet sociale.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu