• |
ide | kryesore

Incident në Korçë/ Tentoi të votonte familjarisht, e ndalon vëzhguesi i PD-së

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Incident në Korçë. Një person ka tentuar të votojë familjarisht në qendrën e votimit në fshatin Vashtmi në Qarkun e Korçës.


Personi në fjalë është pikasur dhe penguar nga vëzhguesi i Partisë Demokratike, çka ka bërë që mes tyre të ketë edhe një konfrontim fizik.Raportohet se votuesi është larguar duke marrë me vete edhe fletën e votimit.5 Comments

  1. Icident… Kjo eshte shume e rend. Te anullohen zgjedhjet. Keta te pushkatohen familjarisht. Gjith fisi i tyre deri ne damar te tret te internohen.

  2. presidenti u bë qengj sot.

    “Edhe dje nuk ishte fare ujk, pardje ishte. Sot nuk ka dhunë. Nëse Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk do të kishin neutralizuar presidentin dhe bandat e partive të opozitës, Bashën dhe Saliun, sot ishte parashikuar si ditë dhune”, tha analisti i njohur.

  3. Ktheni parate tani dhe nxirrni informacionin!
    gati prangat !
    E sheh moj zonja ambasadore e amerikes – nga e marrin guximin keta njerez?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *