• |
ide | kryesore

Krahasimi me 2017/ Pjesëmarrje më e madhe në zgjedhje në shumicën e qarqeve (SHIFRAT)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Deri në këto momente, zjedhjet e këtij viti po tejkalojnë dukshëm për nga pjesëmarrja ato të vitit 2017.


Siç mund ta shihni nga të dhënat zyrtare të publikuara nga KQZ, pjesëmarrja me të dhënat e deri tanishme është 31.87%. Në 10 nga 12 qarqet e vendit sot ka më shumë pjesëmarrje deri në ora 1:00, se sa zgjedhjet e vitit 2017 në ora 1:00. ©Lapsi.al 

5 Comments

  1. Se mos vishni getat blu neser, dhe dilni te veni. Se ketu te lapsi do bjer qetesia neser.
    Do zhdukeni ne drejtim te paditur.
    Po duke ikur do ulerisni, na i vodhen na i vodhen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *