• |
ide | kryesore

Meghan Markle fotografohet për herë të parë në publik me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Meghan Markle është fotografuar për herë të parë në publik me barkun e rrumbullakosur.


Sipas ‘Page Six’ Meghan u pa me të birin Archie teksa po bënin shëtitje.Në intervistën me Oprah Winfrey ajo dhe Princ Harry zbuluan për herë të parë se janë në pritje të një vajze, e cila do të vijë në jetë në verë. Ndërsa lajmi i shtatzënisë u bë i ditur pak ditë para intervistës nga një zëdhënës i ciftit.


 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu