• |
ide | kryesore

Moti i buzëqesh zgjedhjeve/ Diell dhe temperatura të larta në të gjithë Shqipërinë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sot, më 25 prill, dielli do të shkëlqejë në të gjithë vendin, përjashto zonat malore ku do të ketë kalime vranësirash të pakta deri mesatare.


Temperaturat do të jenë të ngrohta, mbi 20 gradë në  pjesë të madhe të vendit.


Era do të fryjë verilindje-veriperëndim e lehtë dhe në bregdet përkohësisht mesatare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu