• |
ide | kryesore

Voton Rama: Demokracia nuk është sport me spektatorë, zbrit në fushë dhe voto

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Edi Rama është shfaqur në orën 10:25 në shkollën e Surrelit për të votuar bashkë me bashkëshorten Linda Rama teksa videon ‘live’ në “Facebook” e ka shoqëruar me një mesazh.


“Demokracia nuk është sport me spektatorë, zbrit në fushë dhe voto”, shkruan Rama. E para ka votuar bashkëshortja e tij Linda Rama dhe më pas kryeministri.6 Comments

  1. Stresi djali i një spijuni komunist si Sali Lusha ..Stresi djali i një hajduti Pulashe ështe trime në rrjetet socjale?????????? thotë:

    Shume mire

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.