• |
ide | kryesore

Yuri Kim thirrje shqiptarëve: Sot është dita juaj, shkoni dhe votoni të lirë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ndodhet në Shkodër për të monitoruar procesin e votimit.


Nga qyteti verior, ambasadorja bëri thirrje për qytetarët shqiptarë që të dalin dhe të votojnë të lirë, duke shtuar që dita e sotme i përket atyre.


“Çdo qytetar shqiptarë të ketë mundësinë të votojë i lirë. Kjo është dita juaj”, u shpreh ambasadorja amerikane.

8 Comments

    1. Stresi djali i një spijuni komunist si Sali Lusha ..Stresi djali i një hajduti Pulashe ështe trime në rrjetet socjale🇺🇸🇦🇱🇪🇺🇺🇸🇦🇱 thotë:

      Faliminderit

  1. Jam shume i lumtur, per nje dite ne vit jam i lire. Flm kimi. Groshen ta haj me pilaf apo shqeto per 364 ditet e tjera.

  2. O zonje e nderume a e pe fleten e votimit te Nr.1 kishe nje fare Tom Doshi. Sikur the te mos marri pjese ne votime, apo the ta vendosim te parin ne liste, apo harrove tani ke pune me te rendesishme tani po shantazhon Presidentin.
    Plere muti cdo dite nga nje vrasje ose plagosje ti merresh me sfurqet hipotetik te Metes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu