• |
ide | kryesore

Del VIDEO e sherrit me grushte dhe karrige në qendrën e numërimit të votave në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një sherr i nisur mes simpatizantëve të PD dhe PS ka degjeneruar në përplasje fizike brenda KZAZ 30 në shkollën “1 Maji” në Tiranë.


Mësohet se fillimisht kanë qenë 2 persona që janë konfliktuar, por më pas përplasja është bërë masive.


Më pas persona që ishin jashtë qendrës së numërimit të hyjnë brenda. Është dashur ndërhyrja e policisë për shuar gjakrat.

Policia po bën verifikimin e personave brenda KZAZ-së dhe po merr në pyetje dëshmitarët. Disa persona janë shoqëruar në komisariat. ©LAPSI.al

13 Comments

 1. Votimi elektronik heq qafe totalisht bandat, numeruesit bipartiak dhe shitblerjen e votave. Ne menyre elektronike votojne dhe gjithe shqipetaret neper bote.

  1. Po tallesh ti apo e ke seriozisht??
   Votimi me leter eshte shume me i sigurte se ai Elektronik, asnje shtet Demokratik nuk aplikon votim elektronik sepse dihet qe eshte shume i manipulushem. Numerimi elektronik eshte tjeter gje pastaj …
   Po te jete votim elektronik fiton Edi dhe nja 10 mandate te tjera.
   + qe eshte e pa mundur qe te kete persona te kualifikuar per te perdorur aparaturat ne cdo qender votimi.
   Une kam votuar ne qender te Tiranes, dhe ai personi qe ishte caktuar te kontrollonte kartat e identitetit, nuk dinte te perdorte makinerine, e imagjonon dot se ca ndodh ne zonat e thella te Shqiperise po te jete votim elektronik???

  1. Jo o mi arash jo , por ju doni tju qihet nena vetem Partine ta keni te forte e te shkoje nga fitorja ne fitroje packa se shko ble rroba ka gabi tere jeten.

 2. si mund te jen njerezit kaq copa karash. si mund ti thot tjetri burgut hapu apo te hyj ne hasmeri per pun partie. hajde te ishin parti me ideale, po keto nuk jan parti, jan organizata mafjoze.

 3. Me i forti aty e ka te garantuar i vend pune ne shtet me rroge 45.000 leke qe do i mbaroje qe ne date 20, po pat bo na i klase shkolle fotograf ne Bashki me 60.000 leke.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu