• |
ide | kryesore

Përfundon numërimi i votave në Dropull/ PS fiton, LSI forcë e dytë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Përfundon numërimi i votave në Bashkinë e Dropullit, ku Partia Socialiste ka dalë forcë e parë me rezultat të thellë.


Nga 37 qendrat e votimit për këtë bashki rezultoi se PS-ja ka marrë 1531 vota, ndërsa PD 592.Ndërkohë, forcë e dytë ka dalë LSI, duke marrë 599 vota, 7 më shumë se sa PD-ja.1 Comment

  1. Zeni tv dhe zeni.net kurajo përkrahësve të opozitës: Mos u trishtoni por gëzohuni se po triumfojmë, 55% e shqiptarve i thanë “JO” ëndrrës çmendurake të Ramës

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *