• |
ide | kryesore

Punoi si vëzhgues partie në Fier me ethe e temperaturë, i riu del pozitiv me Covid

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një përfaqësues i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Fier ka dalë me COVID-19 gjatë numërimit. Sekretari i LSI në KZAZ nr. 59 K.A. ka rezultuar pozitiv me koronavirus.


Vëzhguesi i KZAZ 59 kishte simptoma si ethe dhe temperaturë e ndërsa është larguar nga KZAZ-ja pas rezultatit. Tamponi i rezultoi pozitiv.


4 Comments

  1. Prisni se s keni.pare gje akoma. Pas 1 jave numeroni.tamponat neper rethe ku nuk mbante njeri maske brebda qendrave te votimit

  2. S keni pare gje akoma, pas 1 jave numeroni tamponat neper rrethe, ku nuk mbante njeri maske ne qendrat. Po shkollat a u dizinfektuan sot para mesimit??????

  3. Lul mafishtja shperndau Covid 19 me mitingjet e tij ne gjithe shqiperine. Te futen ne nje furre elektrik me gjithe Lulin dhe te digjen qe mos te infektohet poplii i ndershem qe votoj per PS.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu