• |
ide | kryesore

Sherr mes dy personash në Vlorë, policia arreston të përfshirët

-Instant, Lajme, Të fundit

Dy persona janë shoqëruar nga Policia e Vlorës pas një konflikti për motive të dobëta që shpërtheu mes tyre. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth mesditës, në lagjen “Partizani”. Personat e përfshirë në përplasje janë shtetasi V. V., 36 vjeç me shtetasin F. S., 37 vjeç.

Nuk dihen ende motivet e këtij konflikti, por policia është në vendngjarje dhe po heton rrethanat.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu